Uncategorized

Okrem týchto plávajúce podlahy,

Do členovia rodiny, domova rozhodnúť keramické

Tieto sú ideálne pre kúpeľne, WC, kuchynským kútom, komora, hala, alebo kdekoľvek môžete očakávať, že vlhkosť a pohodlie údržba oveľa viac znečistenia.Viac prichádzajú do úvahy parkety alebo vlys podlahové krytiny od silné drevo-sú nádherné, ale rovnako finančne veľmi vyžadujú.

 

Do členovia rodiny, domova rozhodnúť keramické

A tiež nie nedarí zapamätať si nadčasový koberce alebo jedinečné moderné-deň lina.Ak sme vlastné veci, ktoré sa skutočne chránené podlahy a je nad nevytápěným miestnosti, jeho teplé straty sú zvýšenie asi o pred rokom sme vstúpili na teplé izolácia podláh v prvej etape sa navrhuje veľmi najprv poraďte s odborníkom – ako inžinier. Musíme myslieť na to, ako presne bude určite vysoké náklady a to, čo sme získali.

Často je výsledkom tepelnej izolácie úplne okrajové,

Pretože počiatočné nábreží, na ktorom bola pôvodná podlaha, v skutočnosti bol navyše dosť dobrá tepelná izolácia obytných alebo obchodných vlastnosti. Ďalší sporný bod je poškodenie staré, väčšinou úplne vyhovujúce, rovnako ako kozmeticky príjemný a historicky prospešné podlahy fondu.

Často je výsledkom tepelnej izolácie úplne okrajové,

 

To je vlastne rekonštrukcia podlahy potrebné? Ďalším dôležitým aspektom je radonový index nehnuteľností na bývanie. Je to test, ktorý meria množstvo rádioaktívneho plynu v areáli domu, a na ktoré konkrétne základ, potom si môžete vytvoriť optimálne riešenie hydroizolácie. Radón je plyn, nachádzajúce sa z útrob planéty, preto je jeho výskyt neustále hlavne v prízemí ako aj všeobecne v nesprávne vetraných miestach.Ak sme skutočne zvolený pre úplné odstránenie podlahy štruktúry, aby sme mohli začať tým, že hovorí, že všetky drevené aspekty vyhodíme, rovnako ako dovolenku, len originál nábreží.

Tak, ako je uvedené vo fáze o výmene drevených podláh,To je navrhol, aby staré nábreží značne zoradené rovnako ako suchá, alebo zahrnuté úplne nové úplne suché produktu. Nezabudnite vyhodiť súčasťou nábrežia s zvyšky hnilé drevo materiál. Môžete si takisto vyžadujú premýšľať o tom, ako veľké rekonštrukcia stratégie. Ak vymieňate všetky vrstvy podlahovej krytiny, je vhodný asfaltové pásy hydroizolácie zasunúť aj pod povrch stien. To znamená, že budete musieť pred uplatnením betón poter štrbinou v stene povrchu, ako aj vytvoriť zubného kazu pre umiestnenie hydroizolácie.

Tieto akcie je doplnok hrádzi a aj jeho úspech lisovanie pomocou sprievodcu alebo plynu pěchem. Na vyrovnanie sme pomocou vodováhy, alebo laser, a podporné hranoly, alebo napríklad lešenárske rúry. Po zavolaní na priehrada, zbaviť sprievodca pomoc, ako aj naďalej miestach budeme zápas podobne. Ďalšia akcia je aplikácia na betón poter. Betónový poter môže vyriešiť túto obvyklým spôsobom a to buď drevené alebo kovové laty.Ďalším zásadným vrstva je asfaltová vodovzdornú úpravu, ktorá môže byť vyhotovená v  alebo viac vrstiev. Všetko závisí od hrúbky izolácie a radonovém index miestach.

Ak je radonový index príbeh stredná alebo vysoká

Môžete sa vyhnúť aplikáciou asfaltových pásov s aluminized strane, na ktorej strane plynu ukazuje. Samotná aplikácia asfaltové pásy nie je žiadna veda, ale práca musí byť vykonaná správne a aj pravdivo. Vhodne proschlá dobre vyvážený betónový poter je potiahnuté asfalt infiltrácie. Toto je zverené úplne suché, rovnako ako môžeme začať natavovat asfaltové pásy.

Ak je radonový index príbeh stredná alebo vysoká

 

Pomocou plynového horáka natavujeme spodná vrstva pás na presne rovnaký čas s napenetrovaným povrchu a následne asfaltový pás oveľa viac sme sa dostať do kontaktu s prekreslená plocha valcovaním, alebo udusáním. Rozhodujúce je jeden spoločný izolácie překrytých 10 cm. Spoločné, ktoré je potrebné odvádzať asfalt, je navyše možné zašpachtlovat. Ďalšou vrstvou je tepelná izolácia. To môže byť buď z umelých produktu polystyrén, minerálny výrobok sklo, kameň, keramické vlna, alebo materiál prírodná drevo vlna, slama, celuóza, korku, liapor, a pod.

Z budovy a stavby výrobcov a zistite, skvelé ponuky príbehov o najvyššej kvality svojich výrobkov. Ja by som s najväčšou pravdepodobnosťou vybral ústraní od všetkých prírodných materiálov. Výsledkom bolo, že som vytvoril. nábreží podľa ošetrenie, ktoré som popísal v príspevku o drevené podlahy.Na aplikuje tepelná izolácia je potrebný na výrobu základ, na ktoré budeme určite schopní položiť vrstvu podlahy. Tento substrát môže byť rozdelené drevené dosky OSB dosky, drevotriesky, atď., kyseliny octovej, alebo betón/ cement poter. Všetky podlahová plocha nad izolácie by mala byť vysoká minút.

Leave a Reply