Chcete poradit ? Napíšte nám:

 

WINFLEX STAR COLLECTION - trh s podlahovými krytinami na Slovensku (ale aj v ostatných okolitých krajinách) zaznamenáva zvýšený dopyt po vinylových podlahách, a to vo viacerých konštrukčných modifikáciách... 

 

 

 

 


Tomuto trendu sa prispôsobujú takmer všetci výrobcovia podlahových krytín, od tradičných výrobcov laminátových podláh až po výrobcov, produkujúcich výlučne vinylové podlahy.

Na trhu sa stretávame s celoplošne lepenými vinylovými dielcami, celovinylovými podlahovými dielcami určenými k inštalácii tzv. "plávajúcim spôsobom", ale aj vinylovými podlahami, zloženými z viacerých vrstiev a materiálov. Nosným materiálom pritom môže byť napríklad HDF doska alebo korok. Spájajú sa tak výhody viacerých druhov materiálov.


Rôzne konštrukčné riešenia podláh so sebou prinášajú aj rôzne cenové relácie.

Dnešným častým kritériom pri výbere podlahovej krytiny (ako aj pri mnohých ostatných komoditách) je cena.

 

Tlak na cenu podlahovej krytiny cítia aj samotní výrobcovia a preto vám prinášame úplne novú kolekciu celovinylových plávajúcich podláh v podobe kolekcie WINFLEX STAR COLLECTION.

Kolekcia predstavuje osem, medzi zákazníkmi najobľúbenejších dekorov, ktoré okrem samotného vzhľadu zaujmú aj vysokou odolnosťou. Trieda záťaže je až 33/42, čím sa radí do kategórie podláh s väčšou odolnosťou, aká je uvádzaná pri laminátových podlahách.

 

Spoznajte novú kolekciu výnimočných vinylových podláh WINFLEX STARAktuálne