Chcete poradit ? Napíšte nám:
06.03.2016
PAR-KY - novinky pre rok 2016

Vážený zákazník,

dovoľujeme si Vás informovať o niektorých zmenách v našom sortimente:

Kolekcie Par-ky Sound+ a Par-ky Deluxe+ sa rušia. Budú nahradené jednou kolekciou, a to Deluxe+06 vo formáte 12x166x1800 mm s integrovanou korkovou podložkou. Kolekcie Par-ky Sound+ a Par-ky Deluxe+ sú momentálne dostupné do vypredania skladových zásob, preto si prosím overte ich dostupnosť.

08.09.2015

 

WINFLEX STAR COLLECTION - trh s podlahovými krytinami na Slovensku (ale aj v ostatných okolitých krajinách) zaznamenáva zvýšený dopyt po vinylových podlahách, a to vo viacerých konštrukčných modifikáciách...

19.06.2015

 

QUICK-STEP KATALÓG 2015 - spoločnosť predstavila nový katalóg laminátových podláh Quick-Step. Okrem výrazných zmien týkajúcich sa niektorých kolekcií, oživenie nastalo aj v oblasti podkladových podložiek...

11.05.2015

 

TAJIMA - NOVINKA Z KRAJINY VYCHÁDZAJÚCEHO SLNKA  -  naša spoločnosť v máji tohto roka rozšírila svoje portfólio v oblasti vinylových podláh o novinku z ďalekého východu - z Japonska. Ide o luxusné vinylové podlahové dielce s extrémnou odolnosťou, krásnou kresbou a štruktúrou rešpektujúcou prirodzený vzhľad dreva. Vysoká odolnosť triedy 33/42 a hrubá nášľapná vrstva predurčuje podlahy Tajima do priestorov s vysokým zaťažením.

15.07.2014

 

ZIP´N´GO - INOVATÍVNY ZÁMOK - Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás informovať, že od piatku 11.07.2014 bolo na kanáli YouTube oficiálne umiestnené inštruktážne video, ktoré veľmi dobre znázorňuje, ako sa s podlahami, vybavenými týmto inovatívnym uzamykacím spojom pracuje. Vrelo odporúčame si toto video pozrieť. Po jeho zhliadnutí zistíte, že položiť podlahu vybavenú zámkovým spojom ZIP´N´GO dokáže skutočne každý. Prajeme príjemné sledovanie.

29.04.2014

 

KRONO ORIGINAL (LAMPERTSWALDE) - v rámci skvalitňovania našich služieb, v apríli tohto roka rozšírila naša spoločnosť ponuku laminátových podláh o obľúbenú značku pod názvom Krono Original. Široká ponuka zahŕňajúca najrozmanitejšie dekorové a rozmerové variácie, otvára dvere budúcim majiteľom pri výbere podlahy, ktorá sa najviac približuje predstavám a nárokom.

22.01.2014 
 

WINFLEX - VINYL, AKO SA PATRÍ

Vinylové podlahy v dnešnom období zažívajú obrodu v pravom slova zmysle. Pojem "vinylová podlaha" stretávame v podlahárskom svete čoraz častejšie. Pri tejto príležitosti aj naša spoločnosť rozširuje ponuku kvalitných vinylových podláh o novú kolekciu WINFLEX, ktorá je schopná uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov pri dodržaní "rozumnej ceny". Kolekcia vinylových podláh WINFLEX je zložená z troch zmysluplne rozdelených podkolekcií...

18.04.2013


TLAČOVÁ SPRÁVA - QUICK•STEP® LIVYN  -  Teplá, zvukotesná a vodotesná podlaha? To je Quick-Step Livyn!

Quick-Step je už dlho dôležitou inovatívnou značkou určujúcou trend. Po laminátových podlahách a parketách prichádza špecialista na podlahy znovu s dokonalými podlahovými radami luxusných vinylových dielov: LIVYN.

Prečo je Quick-Step LIVYN jedinečným riešením?

01.01.2013

 

SANDE - NOVÁ ETAPA INTERIÉROVÝCH DVERÍ  -  naša spoločnosť koncom roka 2012 rozšírila svoje portfólio o novú značku interiérových dverí SANDE, ktorej výrobcom je renomovaná nemecká fabrika s dlhoročnou tradíciou. Široká škála značky SANDE ponúka moderné alebo tradičné, každopádne reprezentatívne a praktické modely. 

10.12.2012 
 

LIVYN - ABSOLÚTNA NOVINKA OD QUICK STEP® - Quick-Step je už dlho dôležitou inovatívnou značkou určujúcou trend. Po laminátových podlahách a drevených parketách prichádza špecialista na podlahy znovu s dokonalými podlahovými radami vrchných podlahových dosiek: Livyn.

08.10.2012

 

DOKONALÉ UKONČENIE SCHODOV – aj Vaše schodisko alebo schody si zaslúžia dokonalé ukončenie. Chcete zakončiť nové schodisko alebo zrenovovať niekoľko jestvujúcich schodov? Quick Step® má ideálne a jednoduché riešenie. Zakryte Vaše schodisko pomocou laminátových parkiet Quick Step® a ukončite vlastným štýlom pomocou jedinečného profilu Incizo®.

10.08.2012

 

FIBA MENÍ PRAVIDLÁ ZNAČENIA ČIAR  -  Výbor medzinárodnej basketbalovej federácie FIBA  (Central Board)  rozhodlo o zmene pravidiel od roku 201 (ev. 2012), týkajúcich sa vzhľadu basketbalového ihriska a majúci vplyv na časomieru. Od 01.10.2010 sa všetky vrcholové súťaže budú hrať na ihriskách, kde bude zmenený vzhľad vymedzeného územia a posunutá čiara trojkového hodu na 6,75m. K uvedeným zmenám prijal výbor ČBF na základe odporúčania Technickej komisie ČBF nasledujúce závery: Zmeny vymedzeného územia a čiara trojkového hodu budú platiť v súťažiach NBL, ŽBL a 1. ligy mužov a 1. ligy žien povinne od 01.10.2010.

16.07.2012 
 

SOLID PLUS - EXTRÉMNY LAMINÁT   -   laminátové podlahy sa vo všeobecnosti považujú za odolné podlahy, ktoré sú s malými výnimkami vhodné prakticky do všetkých miestností a priestorov v našich domácnostiach. Laminátové podlahy sa čoraz viac tešia obľube aj v komerčných priestoroch, kde je kladený veľký dôraz na odolnosť proti oderu. Sú však všetky vhodné do komerčných priestorov... ?

30.11.2011

 

CLIC-WALL®   -   novinka v oblasti obkladania stien od spoločnosti UNILIN. Koniec sádrokartónovým stenám. Je tu konečne systém obkladania stien bez toho, aby ste museli sťahovať nábytok z miestnosti! Doprajte si komfortnú zmenu Vášho bývania a dokonca za plnej prevádzky domácnosti. Nikdy doteraz to nebolo jednoduchšie!

17.11.2011 

QUATRO - predaj na splátky   -   urobte si radosť ihneď! Veď splácať je jednoduchšie ako šetriť. Čítajte bližšie informácie o možnostiach využitia nákupu nášho sortimentu na splátky.
15.09.2011

 

INTERIÉROVÉ DVERE - v roku 2011 naša spoločnosť zahrnula do svojho portfólia aj fóliované interiérové dvere, ktoré si isto nájdu svoje uplatnenie v mnohých domácnostiach.

Aktuálne